Producent akcesoriów kosmetycznych podpowiada, jak wybrać ręczniki i szlafroki

producent akcesoriów kosmetycznych

Wybierając hotel, zwracamy uwagę nie tylko na jego lokalizację czy udogodnienia, lecz także na opinie innych gości, którzy mieli okazję się w nim zatrzymać. Zapewnienie im odpowiedniego komfortu to gwarancja uzyskania pozytywnych rekomendacji, które zachęcą kolejnych turystów do odwiedzin. Właśnie dlatego niezbędne jest zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół wyposażenia pokoju, w tym między innymi o właściwe ręczniki i szlafroki. Jako producent akcesoriów kosmetycznych najwyższej jakości przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek ułatwiających wybór tekstyliów, które z pewnością spełnią oczekiwania Twoich gości.

Jak wybrać właściwe ręczniki? Poznaj wskazówki producenta akcesoriów kosmetycznych

Ręcznik to obowiązkowy dodatek do każdej łazienki – i tej hotelowej, i domowej. Będąc producentem akcesoriów kosmetycznych, poznaliśmy sekret wyboru tego właściwego, którym się z przyjemnością z Tobą podzielimy. Przede wszystkim nie warto kierować się ceną. Często zdarza się, że wysokie koszty zakupu wcale nie przekładają się na równie wysoką jakość akcesorium i odwrotne – tanie ręczniki mogą okazać się o wiele lepsze od tych znacznie droższych. Doskonałym przykładem są nasze propozycje, wśród których znajdziesz doskonałe produkty w niewygórowanej cenie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na gramaturę, czyli ilość bawełny wykorzystanej do produkcji danego artykułu. W przypadku hoteli nie należy wybierać tych najcięższych, ponieważ ich koszt utrzymania może okazać się zbyt wysoki. Według nas, czyli producenta akcesoriów kosmetycznych ABIP, odpowiednia gramatura ręcznika hotelowego wynosi około 500 g na metr kwadratowy.

Kolejną kwestią, którą powinno się wziąć pod uwagę w trakcie wyboru ręcznika, jest jego chłonność. Parametr informuje o tym, jak szybko tkanina wchłania płyny – im szybciej, tym lepiej. Tego typu akcesorium będzie również szybciej schnąć, a tym samym podwyższy komfort gości hotelowych, którzy nie będą musieli zbyt długo czekać, aby użyć go ponownie. Nie można zapomnieć o odpowiednim wyglądzie ręczników, który powinien zostać dopasowany do wystroju łazienki. Dobrym pomysłem jest umieszczenie na nim logo hotelu. Decydując się na zakup tego typu akcesoriów, należy wybrać kilka różnych rozmiarów – zarówno tych dużych, czyli kąpielowych, jak i tych mniejszych służących do mycia twarzy czy rąk.

Szlafrok idealny, czyli na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiednie akcesorium?

Szlafrok jest opcjonalnym dodatkiem do łazienek hotelowych i najczęściej pojawia się w większych obiektach. Jeśli jesteś właścicielem małego zajazdu czy pensjonatu, warto rozważyć zakup szlafroków. W końcu nikt z nas nie bierze ze sobą na wycieczkę okrycia, które zarzucamy na siebie po kąpieli, dzięki czemu obecność szlafroków może mieć pozytywny wpływ na opinie gości. Czym kierować się w trakcie ich zakupu? Podobnymi kwestiami, co w przypadku ręczników. Akcesorium powinno być przede wszystkim wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny, np. bawełny, charakteryzującej się wysoką chłonnością. Nie bez znaczenia jest również jego grubość – warto zrezygnować z tych cienkich okryć i zastąpić je odrobinę grubszymi, które dodatkowo ogrzeją hotelowych gości. Kolor powinien być uniwersalny, np. biały, lub dopasowany do ogólnego wystroju obiektu. Na szlafroku, podobnie jak w przypadku ręczników, warto umieścić logo hotelu.

Producent akcesoriów kosmetycznych najwyższej jakości

Jako producent akcesoriów kosmetycznych możemy zagwarantować Ci produkty wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów, dzięki którym Twoi goście hotelowi będą w stu procentach zadowoleni z pobytu. Oprócz ręczników i szlafroków oferujemy również dywaniki, pościel, narzuty, obrusy oraz buty do hoteli i szpitali w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

NEWSLETTER